MANİSA, SARUHANLI, AKHİSAR, KIRKAĞAÇ, SOMA, TURGUTLU, AHMETLİ, SALİHLİ VE DİĞER TÜM MANİSA İLÇELERİ İLAÇLAMA SERVİSİ

Tahta Kurdu İlaçlama

lkemizde zararlı canlılar arasında oldukça sık görülen tahta kurdu diğer bir adı ile mobilya kurdu ya da ağaç kurdu olarak da bilinmektedir. İsim benzerliği nedeni ile tahtakurusu ile karıştırılsa da yapı itibari ile birbirlerinden oldukça farklılardır. Tahtakurusu kan ile beslenen bir canlı iken tahta kurdu tamamen otçul bir haşeredir. Yaşam alanlarımıza yeni almış olduğumuz yapı maddesi ağaç olan bir eşya ile giriş sağlayabilir. Göz ile görmek mümkün değildir. Çünkü mobilyaların içlerinde yaşarlar ve kolay kolay ortaya çıkmazlar. Eşyaların içinde kuvvetli çene yapıları ile beslenmelerini sağlarlar.
Tahta kurdu ile mücadele diğer haşerelerden daha zordur. Dışarıya çıkmadıkları için kurtulmak çok zordur. İnsanlara sağlık sorunları yaşatmadıkları için zararsız olarak algılanır ancak olay göründüğü kadar kolay değildir. Eşyaların içlerini kemirdikleri için çok kısa süre sonra mobilyalarınız kullanılmayacak duruma gelir. Maddi kayıplara neden olan tahta kurdu ile mücadele anlaşılacağı üzere tek başına yapılamaz. Tahta kurdu ilaçlama şirketleri ile görüşerek bilgi alabilir ya da yardım isteyebilirsiniz.
Eşyalarınıza ciddi zararlara neden olan tahta kurdu; geceleri aktif oldukları için biz uyurken çıkarmış olduğu çıtırtılar ile de insanların huzurunu bozmaktadır. Bir mobilyanın içini tamamen kuruttuktan sonra diğerine geçen tahta kurdu için özel olarak hazırlanan ilaçlar bulunmaktadır.
Tahta kurdu ilaçlama da ilaçlama canlının yaşadığı eşyaların üzerine yapılır ve dışarıya çıktıklarında ilaca temas etmeleri halinde ölümleri gerçekleşebilir. Eğer yaşam alanlarınızdaki eşyalardan ayrı ayrı sesler duyuyorsanız tahta kurdu ilaçlama ev genelinde yoğun bir şekilde uygulanmalıdır. Aksi takdirde kısa bir süre sonra evinizde çoğu eşya kullanılamaz ve atılacak duruma ulaşır.
Tahta kurdu ilaçlama için özel olarak hazırladığımız ilaçlar ile Manisa genelinde bulunan ilçe ve semtlerden gelen talepleri profesyonel olarak karşılayan şirketimiz kullanmış olduğu son teknoloji ilaçlama araçları ile sizlere yardımcı olmaktadır.

Profesyonel, Kurumsal ve Kaliteli Hizmet'in Adı Temizeller İlaçlama

Uzun yıllardır hızmet verdıgımız busektorde sımdıde manısa halkına hızmet vermekten onur duyarız. İlaçlama konusunda en kalıtelı urunlerı kullanarak hızmet verdıgımız bu sektorde sımdı manısa halkı en kesn en net ılaclamayı manisailaclama.net ten alıyor..

TÜM REFERANSLARIMIZ

ALO İLAÇLAMA ÇAĞRI MERKEZİMİZ'İ HEMEN ARAYIN

0236 250 00 24 0506 484 52 95

DETAYLI İLETİŞİM

Manisa İlaçlama | Manisa Temizeller İlaçlama 0236 250 00 24
Manisa İlaçlama | Manisa Temizeller İlaçlama