MANİSA, SARUHANLI, AKHİSAR, KIRKAĞAÇ, SOMA, TURGUTLU, AHMETLİ, SALİHLİ VE DİĞER TÜM MANİSA İLÇELERİ İLAÇLAMA SERVİSİ

Bit İlaçlama

Bit nasıl bir hayvandır?
Bit; 6 ayağı olan kanatsız, vücudu alttan ve üstten basık olan, başları çok ufak, karın bölgeleri ise diğer bölgelerine oranla çok büyüktür. Boyları 1-6mm arasındadır. Bitler yumurtlayarak çoğalırlar. Yumurtalarına sirke adı verilir ve beyaz renkte olurlar. Yumurtadan çıkan bit 10–15 gün içerinde büyür ve ergin hale gelir.
Bit Nerelerde yaşarlar? 
Çok ağır hareket ederler. İnsanlar ve hayvanlar üzerinden kan emerek beslenirler. Çok türü olan bitler, türlerine göre vücut üzerinde farklı yerlere yerleşirler. Böcek İlaçlama alanın zor kollarından biriside bit ilaçlamasıdır.
Bit Çeşitleri nelerdir? 
Üç çeşit bit çeşitleri bulunmaktadır. Bunlar; baş biti, kasık biti ve vücut bitidir. Baş biti, ense ve kulak arkasında olur, ışık sevmez saklanırlar. Vücut biti diğer bitlerden büyüktür. Vücudun çeşitli yerlerinde bulunabilir. Yumurtalarını çamaşırların dikiş kısımlarına bırakırlar. Bir kişiden diğerine kolaylıkla geçebilirler. Kalabalık alanlarda daha çok daha çok hızla yayılır.
Bit ile Nasıl Mücadele Edilir?
Bir insana bit bulaştığın da kendi yöntemleriyle müdahale etmeyip hemen bir doktora gitmelidir. Bit hasta ve yaşlı hayvanlarda hastalığa ve ölüme sebep olmaktadır. Tifüs, humma, deri döküntüleri, iltihaplı ve lezyonlu lekeler bitle bulaşan hastalıklardır. Böcek ilaçlama firmamız yalnızca bit ilaçlama işlemi değil her türlü haşerelere çözüm bulup sizlere yardımcı olmaktadır.
Doktora başvurulması gibi yaşam alanlarınızda bu zararlı haşereye rastlamanız durumunda bit ilaçlama hakkında bilgi ve tecrübe sahibi olan ilaçlama şirketleri ile iletişime geçilmesi gerekmektedir.
Bit ilaçlama hakkında, Manisa ilaçlama firmaları arasında üstünlük gösteren Manisa ilaçlama firmamız, bit ilaçlama da etkili olduğu gibi diğer çeşitli haşereler üzerinde de etkili bir ilaçlama hizmeti sunar. Bit ilaçlamasını kendimiz yapmayıp işinin ehli olan Manisa ilaçlama firması ile görüşülerek yaptırmaktır.

Profesyonel, Kurumsal ve Kaliteli Hizmet'in Adı Temizeller İlaçlama

Hemen Arayın Kampanyalı Fiyatlarımızdan Yararlanın. Bakanlık Tarafından Onaylı Ev İlaçlama Firması Olarak Garantili %100 Çözüm Sunuyoruz. Haşere İlaçlama. Böcek İlaçlama Fiyatları. Hizmetler: Pire İlaçlama, Hamam Böceği İlaçlama, Fare İlaçlama, Bit İlaçlama.

TÜM REFERANSLARIMIZ

ALO İLAÇLAMA ÇAĞRI MERKEZİMİZ'İ HEMEN ARAYIN

0506 4845295 0506 484 52 95

DETAYLI İLETİŞİM

MANİSA İLAÇLAMA © 2017 TÜM HAKLARI SAKLIDIR. 0506 4845295
1.anafartalar mah.1506 sok 22/A
Şehzadeler / Manisa 0506 484 52 95