MANİSA, SARUHANLI, AKHİSAR, KIRKAĞAÇ, SOMA, TURGUTLU, AHMETLİ, SALİHLİ VE DİĞER TÜM MANİSA İLÇELERİ İLAÇLAMA SERVİSİ

Hamam Böceği İlaçlama

Hamam böceği, diğer çoğu haşere gibi yumurtlayarak çoğalırlar. Bazı hamam böcekleri yaşamları süresince bir kere çiftleşirler ve bu çiftleşme kendisine yeter. Bazen de yılda birkaç defa çiftleşebilirler. Hamam böcekleri aynı çiftleşmeden yıl içerisinde 4–5 yumurta bırakabilir ve bu yumurtaların içerisinden 500 hamam böceği çıkar.
Hamam böceklerinin evde yaşayanları beslenme ihtiyaçlarını açıkta kalan yiyecek ve içeceklerden karşılarlar. Ormanda yaşayan hamam böcekleri ise yeşillik yiyerek besin ihtiyacını karşılar. Bazı hamam böcekleri giysileri de kemirerek zarar verir. Bazıları da ölmüş böcekleri yer. Bu hayvanlar çok pistir ve insanların yediği, yemediği her şeyi yerler. Bu sebepten hamam böceği ilaçlama çok tercih edilen bir yöntemdir.

Hamam böceklerinin insanlara bulaştırdıkları bazı hastalıklar şunlardır; gıda zehirlenmesi, dizanteri mikrobu, grip mikrobu, astım mikrobu, pnomoni, verem mikrobunu, alerjik hastalıklar, hepatit virüsünü, atrax, mantar hastalığı.
Hamam böceği ile mücadele etmek kesinlikle kolay değildir. Yapısı çok güçlü olan bu böcekler kafası koptuğu halde 1 hafta yaşarlar ve içlerinde bulundurdukları yumurtaları ortaya bırakırlar. Hamam böceğiyle savaşmanın yolu, işinde uzamlaşmış bir şirkete ilaçlama yaptırmaktır. İlaçlama yaptırarak bu hayvanlardan kurtulur ve rahat bir nefes alırsınız.
Hamam böceği ilaçlama konusu oldukça ciddidir. Sektörde artan haşerelere önlem alabilmek için çok sayıda böcek ilaçlama şirketi bulunmaktadır. Ancak önemli olanı insan sağlığını korumak olduğunu unutmamalı ve buna göre uygulama yapılmalıdır. Ülkemizde çok sayıda korsan firma bulunmaktadır. Ucuz ilaçlama fiyatları ile müşteriler tarafından tercih edilmektedir. Ama kullanmış oldukları kaçak ilaçlar ile ciddi zehirlenmelere neden olmaktadırlar.
Sağlık Bakanlığı onay ve ruhsatlı olan şirketimiz hamam böceği ilaçlama uygulaması için sizin sağlığını korumak için tüm önlemleri almaktadır. İlaçlama sıvı kokulu ya da jel olarak yapılabilmektedir. Sıvı ilaçlama yapılırken alanın en az iki saat kapatılması gerekmektedir. Hamam böceği ilaçlama için evin her bölümünde detaylı ilaçlama yapılmalıdır çünkü bu zararlılar her bölgeye yumurtalarını bırakmış olabilir. Jel ilaçlama ise alandan öncesinde veya sonrasında yapmanızı gerektirecek bir durum oluşturmaz. İnsana herhangi bir zararı bulunmamaktadır.
On yılı aşan süredir ilaçlama firması olarak her türlü haşere için özel olarak üretilen ilaçlarımız ve ekonomik hamam böceği ilaçlama fiyatları ile güvenilir ve uygun fiyatı sizlere bir arada sunmaktayız.

Profesyonel, Kurumsal ve Kaliteli Hizmet'in Adı Temizeller İlaçlama

Hemen Arayın Kampanyalı Fiyatlarımızdan Yararlanın. Bakanlık Tarafından Onaylı Ev İlaçlama Firması Olarak Garantili %100 Çözüm Sunuyoruz. Haşere İlaçlama. Böcek İlaçlama Fiyatları. Hizmetler: Pire İlaçlama, Hamam Böceği İlaçlama, Fare İlaçlama, Bit İlaçlama.

TÜM REFERANSLARIMIZ

ALO İLAÇLAMA ÇAĞRI MERKEZİMİZ'İ HEMEN ARAYIN

0506 4845295 0506 484 52 95

DETAYLI İLETİŞİM

MANİSA İLAÇLAMA © 2017 TÜM HAKLARI SAKLIDIR. 0506 4845295
1.anafartalar mah.1506 sok 22/A
Şehzadeler / Manisa 0506 484 52 95