MANİSA, SARUHANLI, AKHİSAR, KIRKAĞAÇ, SOMA, TURGUTLU, AHMETLİ, SALİHLİ VE DİĞER TÜM MANİSA İLÇELERİ İLAÇLAMA SERVİSİ

Kalorifer Böceği İlaçlama

Kalorifer böcekleri diğer bir adıyla da alman hamam böcekleri çok hızlı üreyebilen bir çeşittir. Halk ağzında kumral hamam böceği diyenleri de mevcuttur. Evlerimize ya da işyerlerimize kanalizasyon sisteminde meydana gelen sızıntılardan, taşınma yolu ile ya da çevredeki diğer mekânlarda rekabet olması dolayısıyla yeni yerler arama sonucu ulaşır ve yerleşir.
Yumurtlayarak çoğalan kalorifer böcekleri, dolaplara, masa altlarına, havalandırma deliklerine, bulaşık makineleri ve buzdolaplarının altlarına yumurtalarını bırakırlar. İnce toz şeklinde olmasından dolayı fark edilmeyebilir. Kısa süre sonra yeni yavrular çıkar. Çok sayıda yumurta bıraktıklarından ve ilaca fiziksel etmenlere çok dayanıklı olduklarından mücadelesi zordur. Kalorifer böceği ilaçlama firmalarına başvurulması gerekir.

Evde kalorifer böceği genellikle mutfakta bulunurlar. Orada ihtiyacı olan yiyecek ve suyu rahatlıkla bulabilir. Açıkta bırakılan her yiyecek risk taşır. Gece gezinirler. Karanlığı sevdiklerinden pek görülmezler bundan dolayı gündüz evde görmediğinizde yok oldukları anlamına gelmez. Günün 18 saatini dinlenerek, geri kalanını yiyecek arayarak geçirirler.
Kalorifer böcekleri çok zararlı hayvanlardır. İnsanları ısırmaz ancak üzerlerinde taşıdıkları milyonlarca mikrobu etrafa saçarlar. Yiyecekler açıktaysa örneğin ekmek gibi, gece ondan beslenip mikroplarını bırakırlar. Siz de gün içerisinde o ekmeği tükettiğinizde mikrop kapmış olursunuz. Ayrıca bardak, çatal, kaşık, tabak gibi doğrudan kullandığımız gereçlerin üzerlerinde de gezindiklerinden hastalık kapmak imkânsızdır. Bundan dolayı eğer evinizde bu tür böceklere rastlarsanız hemen kalorifer böceği ilaçlama firmasına başvurmanız gerekmektedir.
İlaçlama yapılmadığı takdirde sayıları hızla artacak, diğer çevre evlere de dağılacağından kurtulmanız imkânsız hale gelecektir. Bunun için erken mücadele son derece önemlidir. Çevre koşullarını ve rekabeti yok sayarsak sayılarında logaritmik şekilde bir artış görülecektir. Sayıları git gide artan bu haşereler, artık mutfaklarınızdan çıkacak yatak odanıza hatta çocuğunuzun odasına kadar dağılacaktır. Çocuklarınız mikroplara karşı çok hassas olduklarından ilk hastalık belirtileri küçük çocuklarınızda görülecektir.
Kalorifer böceği ilaçlama işlemi yaptırmanız bu konuda önem teşkil etmektedir. Ayrıca uzman ilaçlama firmaları ile görüşerek başvurmanız gerekir. Lütfen ilaçlama firmanızdan yetki sertifika belgesinin bir örneğini isteyin. Uzman firmalar son gelişmiş teknolojileri kullanırlar ve bünyelerinde tecrübeli teknik elemanları vardır. Entomoloji ve zararlılarla mücadele konusunda yeterince bilgi sahibi olmayan kurumlar çeşitli zararlara yol açabilmektedir.

Profesyonel, Kurumsal ve Kaliteli Hizmet'in Adı Temizeller İlaçlama

Hemen Arayın Kampanyalı Fiyatlarımızdan Yararlanın. Bakanlık Tarafından Onaylı Ev İlaçlama Firması Olarak Garantili %100 Çözüm Sunuyoruz. Haşere İlaçlama. Böcek İlaçlama Fiyatları. Hizmetler: Pire İlaçlama, Hamam Böceği İlaçlama, Fare İlaçlama, Bit İlaçlama.

TÜM REFERANSLARIMIZ

ALO İLAÇLAMA ÇAĞRI MERKEZİMİZ'İ HEMEN ARAYIN

0506 4845295 0506 484 52 95

DETAYLI İLETİŞİM

MANİSA İLAÇLAMA © 2017 TÜM HAKLARI SAKLIDIR. 0506 4845295
1.anafartalar mah.1506 sok 22/A
Şehzadeler / Manisa 0506 484 52 95