MANİSA, SARUHANLI, AKHİSAR, KIRKAĞAÇ, SOMA, TURGUTLU, AHMETLİ, SALİHLİ VE DİĞER TÜM MANİSA İLÇELERİ İLAÇLAMA SERVİSİ

Karafatma İlaçlama

Yaşam alanlarında oldukça sık karşılaşılan ve çok sayıda türü bulunması ve görünümleri nedeni ile çok sayıda insan için tiksindirici olarak görülen karafatmaçok sayıda hastalığa sebebiyet veren bir haşeredir. Karafatma, hamam böceğinin bir türüdür. Halk arasında bilinen diğer isimleri ise oryantal hamam böceği ve kara böcektir.
Bu zararlı haşere yapı itibari ile bedenini kaplayan koruyucu tabakası siyah ve çok parlaktır. Dışarıdan bakıldığında çok rahatlıkla tanınır. Karafatma haşeresinin genetik özellikleri 6 adet bacağı vardır ve ayakları çok güçlü olup çok da seri hareket ederler. Baş kısmında 1 çift antenleri bulunur. Bu antenler sayesinde hem iletişim kurar hem de besinlerin yerini bulur. Karafatma böceği yaşadığı yere ve beslenmesine bağlı olarak farklı boy ve yapıda olabilir. Genel olarak boyu 2 – 3cm kadardır. Karafatma böceği dişileri ve erkekleri birbirlerinden farklı yapılara sahiptirler. Erkeklerde bedenlerinin üstüne de dış kanat vardır fakat dişi olan haşerede kanat yoktur. Kanat olması uçuyor anlamına gelmez karafatma haşeresinin dişisi de erkeği de uçamaz
Işıkta ve aydınlık yerlerde dolaşmaktan hoşlanmazlar. Evlerde, kiler, mahzen, hangar, ahır, ambar ve kuş yuvası olan çatılarda bulunurlar. Yumurtalarını, duvar çatlaklarına, tahta veya parke altlarına, buzdolabı, elbise dolabı, çamaşır ve bulaşık makinesi altlarına insanın göremeyeceği yerlere duvar diplerine, atık su kenarına, kenar kuytu yerlere yumurtalarını bırakırlar. Evde karafatma istediği bölgeden bir diğerine geceleri aktif oldukları için siz görmeden rahatlıkla ve hızlı bir şekilde geçiş sağlayabilirler.
Tahıl, kepek ve diğer tahıl ürünleri başta olmak üzere bitkisel ve hayvansal döküntülerle beslenirler. İlkbahar ve yaz aylarında daha çok gözükürler. Karafatma tarafından insanlara bulaşan hastalıklar; dizanteri, gıda zehirlenmeleri, verem, gastroenteritis, antrax, pnomoni, hepatit, mantar hastalıkları, astım, alerjik reaksiyon gibi çok sayıda mikropları bünyelerinde barındırdıkları için sonucu ölümlere dayanan salgın hastalıklara neden olurlar.
İlaçlama şirketleri insan sağlığını tehlikeye atan tüm canlıların yok edilmesi için kurulmuştur. Eski dönemlerde karafatmahaşeresi ve türleri yüzünden ciddi salgınlar oluşmuş ve yapı olarak zayıf bir bünyeye sahip olan çok sayıda insan hayatını kaybetmiştir.  Karafatma ilaçlama konusunda uzman firmalardan destek alınmalı kesinlikle dışarıdan alınan etkisiz ilaçlar ile müdahalede bulunulmaması gerekmektedir. Dışarıdan alınan çok sayıda ilaç dönemsel olarak etki gösterir canlıların bağışıklık sistemi bu ilaca karşı hemen bağışıklık kazanır.
Karafatma ilaçlama uzman ekiplerimiz tarafından sürekli olarak gelen talepler ile sağlanmaktadır. Sağlık Bakanlığı onaylı firmamız karafatma ilaçlama için özel ilaçlar hazırlatmış ve müşterilerinin sağlığını korumak amacı ile 365 gün durmadan çalışmaktadır.
Karafatmalardan kurtulmak için işinde uzmanlaşmış bir firmaya başvurulmalı ve karafatmanın bulunduğu yerleri bir an önce ilaçlatılmalıdır. Manisa İlaçlama bu konuda sizlere en iyi hizmeti en uygun fiyata sunmayı hedeflemektedir.Manisa İlaçlama bu konuda sizlere en iyi hizmeti en uygun fiyata sunmayı hedeflemektedir.

Profesyonel, Kurumsal ve Kaliteli Hizmet'in Adı Temizeller İlaçlama

Hemen Arayın Kampanyalı Fiyatlarımızdan Yararlanın. Bakanlık Tarafından Onaylı Ev İlaçlama Firması Olarak Garantili %100 Çözüm Sunuyoruz. Haşere İlaçlama. Böcek İlaçlama Fiyatları. Hizmetler: Pire İlaçlama, Hamam Böceği İlaçlama, Fare İlaçlama, Bit İlaçlama.

TÜM REFERANSLARIMIZ

ALO İLAÇLAMA ÇAĞRI MERKEZİMİZ'İ HEMEN ARAYIN

0506 4845295 0506 484 52 95

DETAYLI İLETİŞİM

MANİSA İLAÇLAMA © 2017 TÜM HAKLARI SAKLIDIR. 0506 4845295
1.anafartalar mah.1506 sok 22/A
Şehzadeler / Manisa 0506 484 52 95