MANİSA, SARUHANLI, AKHİSAR, KIRKAĞAÇ, SOMA, TURGUTLU, AHMETLİ, SALİHLİ VE DİĞER TÜM MANİSA İLÇELERİ İLAÇLAMA SERVİSİ

Salyangoz İlaçlama

Salyangoz üzerinde yapı itibari ile bir kabuk taşıyan diğer haşerelerden farklı bir böcektir. Salyangozlar, tatlı sularda, denizlerde ve bütün çevrede görülebilen hayvanlardır. Nemli yerlerde bulunurlar ve yağışın bol olduğu ve havanın tam soğumadığı sonbahar aylarında sürekli görülürler. Ülkemizde özellikle çok yağış alan her bölgede salyangoz ile karşılaşmak mümkündür. Salyangoz ilaçlamaözellikle bahçeli evde yaşayan vatandaşlar tarafından oldukça fazla talep edilmektedir.
Vücutlarında bol miktarda su bulunduğu için çok soğuk havalarda donarlar. Çok sıcak havalarda ise su kaybederek kuruyabilirler. Geçtikleri yerlerde iz bırakmalarını sağlayan parlak renkli sümüksü bir sıvı üretirler. Kabuklarıyla gövdelerinin arasındaki kurumuş sümüksü sıvı, vücutlarındaki nemi kaybetmemelerini sağlar. Kışın toprak altına ya da ağaç kovuklarına girerek etkinliklerini azaltırlar. Yazın çok sıcak olduğunda da benzer şeklide davranırlar. Çoğunlukla otçul olmakla beraber, etçil ya da omnivor olabilirler. Salyangozlar en çok yağmur yağdığında ortaya çıkarlar. Bu yüzden salyangoz ilaçlama insanlar için önem arz etmektedir. Yağmur yağması ile ortaya çıkan bu haşereler birden yüzlercesi ile karşılaşmanıza neden olur.
Salyangozlarda çiftleşme yüz yüze geldikleri zaman sağlanır. Mayıs ayında çiftleşme olur her yıl çiftleşme olmayabilir. Bir kez çiftleşmeyle birkaç yıl yumurtaya bırakabilir. Ağaç diplerine ve çalıların koyu yerlerine bırakılan yumurtalar 6mm çapında 60–90 adet arasındadır. Çıkma süresi 15–30 gün arsındadır. Çıkan yavrular çıktıkları kabukları yerler. Böylelikle ilk beslenmesini karşılarlar.
Salyangozlar yiyecek ihtiyaçlarını meyve ve sebzelerin taze kısımlarını kemirerek sağlarlar. Evde salyangoz ise çiçek saksılarında çiçekleri kemirerek beslenir. Beslenmesinde hayvansal maddeleri tüketmez ve hayvanlar besinleri yemez. Salyangozlar insanları sokmaz ve kan emmezler. İnsanlara mikropları, sebze ve meyvelerden salyaları ile bulaştırırlar ya da gezindikleri ortamda salgıladıkları sıvı ile bulaştırırlar. Yaşam alanlarımız içinde görülen çiçeklere zarar verdikleri içinsalyangoz ilaçlama işlemi yapılması gerekmektedir. Böcek
Salyangoz ilaçlama yapılacak ise mutlaka uzman bir ilaçlama şirketi tarafından yapılmalıdır. Manisa İlaçlama böcek ile mücadele de sizlere en kaliteli hizmeti sunmak için profesyonel ekipler ile çalışmaktadır. Salyangoz ilaçlama işleminde sıvı ilaç kullanılır ve uyguluma püskürtülerek yapılır.İlaçlama Manisa böcek ile mücadele de sizlere en kaliteli hizmeti sunmak için profesyonel ekipler ile çalışmaktadır.

Profesyonel, Kurumsal ve Kaliteli Hizmet'in Adı Temizeller İlaçlama

Hemen Arayın Kampanyalı Fiyatlarımızdan Yararlanın. Bakanlık Tarafından Onaylı Ev İlaçlama Firması Olarak Garantili %100 Çözüm Sunuyoruz. Haşere İlaçlama. Böcek İlaçlama Fiyatları. Hizmetler: Pire İlaçlama, Hamam Böceği İlaçlama, Fare İlaçlama, Bit İlaçlama.

TÜM REFERANSLARIMIZ

ALO İLAÇLAMA ÇAĞRI MERKEZİMİZ'İ HEMEN ARAYIN

0506 4845295 0506 484 52 95

DETAYLI İLETİŞİM

MANİSA İLAÇLAMA © 2017 TÜM HAKLARI SAKLIDIR. 0506 4845295
1.anafartalar mah.1506 sok 22/A
Şehzadeler / Manisa 0506 484 52 95