MANİSA, SARUHANLI, AKHİSAR, KIRKAĞAÇ, SOMA, TURGUTLU, AHMETLİ, SALİHLİ VE DİĞER TÜM MANİSA İLÇELERİ İLAÇLAMA SERVİSİ

Sivrisinek İlaçlama

Sivrisinekler nasıl hayvanlardır? 
Sivrisinek, uzun ince bacaklı narin bir böcektir. Sivrisinekler anofel ve küleks olmak üzere iki gruba ayrılır. Su birikintilerinde ürerler ve suyun temiz, kirli, sıcak, soğuk olması onlar için önemli değildir. Yumurtalarını su birikintilerine ya tek tek ya da grup halinde bırakırlar. Yumurtalar larva ve pupa döneminde 8–9 gün içinde ergin hale gelirler. Dişi sivrisineklerin yumurta yapmak için kan emmeleri gerekir ve bu sebeple insanları çok rahatsız ederler. Erkek sivrisinekler ise besin ihtiyacını meyve ve bitki özsuyu ile karşılarlar.
Hangi hastalıkları bulaştırırlar? 
Sivrisinekler; sıtma hastalığını yaymada büyük rol oynar. Ayrıca fil hastalığı, sarıhumma, nil humması, Beyin iltihabı gibi hastalık yayılmasında da önemli rolleri vardır. İnsanlar için zararlı hayvanlardır. Bu sebeple sivrisinek ilaçlama uygulaması için işinde iyi olan bir firmaya sivrisinek ilaçlama işlemi yaptırılması gerekir.
Sivrisineklerden kurtulmak için neler yapmalıyız? 
Böcek ilaçlama profesyonel ekipler tarafından yapılması gereken bir işlemdir. Sivrisineklerin oluşmasını engellemek için su birikintileri yok etmek gerekir. Sivrisinek ilaçlama yöntemi 3 çeşittir. Bunların ilki; yumurta ilaçlama her türlü birikinti suya, kanala, foseptiğe, havuza ve göle belli periyotlarla larvasit (larva öldüren ve üremeyi durduran) atmak en etkili ve en ekonomik bir sivrisinek ilaçlama yöntemidir.
Sisleme yöntemi sivrisineklerin ergin halde iken yapılan ilaçlamadır. Sivrisineklerin yoğun olduğu yani sabah ve akşam saatlerinde yapılan sivrisinek ilaçlama yöntemidir. Boyama ilaçlama bu ilaçlama ise şeker ve şekere benzeyen yapışkan bir madde ile uygulanır. Şeker kokusuna giden sivrisinek yapışarak ölür. Bu üç böcek ilaçlama yöntemiyle sivrisineklerden kurtulmamız mümkündür. Tabi ki bunu kendimiz değil bir sivrisinek ilaçlama servisi ile görüşerek yaptırmalıyız.
Manisa ilaçlama servisi birçok haşere üzerinde üstün başarı gösterirken sivrisinek ilaçlama işleminde de etkili bir ilaçlama uygulayarak müşterileri memnun etmektedir.

Profesyonel, Kurumsal ve Kaliteli Hizmet'in Adı Temizeller İlaçlama

Hemen Arayın Kampanyalı Fiyatlarımızdan Yararlanın. Bakanlık Tarafından Onaylı Ev İlaçlama Firması Olarak Garantili %100 Çözüm Sunuyoruz. Haşere İlaçlama. Böcek İlaçlama Fiyatları. Hizmetler: Pire İlaçlama, Hamam Böceği İlaçlama, Fare İlaçlama, Bit İlaçlama.

TÜM REFERANSLARIMIZ

ALO İLAÇLAMA ÇAĞRI MERKEZİMİZ'İ HEMEN ARAYIN

0506 4845295 0506 484 52 95

DETAYLI İLETİŞİM

MANİSA İLAÇLAMA © 2017 TÜM HAKLARI SAKLIDIR. 0506 4845295
1.anafartalar mah.1506 sok 22/A
Şehzadeler / Manisa 0506 484 52 95